Back to top

O spoločnosti

Bývajte zdravo, výhodne a kvalitne

Naša stavebná spoločnosť ponúka realizácie všetkých druhov stavieb. Zaoberáme sa výstavbou rodinných domov zo všetkých druhov materiálov na všetky typy rodinných domov. Vy si navrhnete a my vám vaše predstavy zrealizujeme. Našim cieľom je meniť túžby na skutočnosť. Hľadáme spoločnú cestu k realizácii nového bývania. Vytvárame hodnoty, kvalita a precíznosť je našou prioritou, čím sa stávame vašou zárukou. Prispôsobujeme sa vašim požiadavkám a veríme, že v nás nájdete dôveryhodného partnera. 

Základom je vybrať si realizačnú firmu, ktorej dôverujete a má s výstavbou skúsenosti. My vám naše skúsenosti môžeme ukázať v našich referenciách. Na naše stavby dohliada kvalifikovaný stavebný dozor, ktorý kontroluje technologické stavebné postupy. Používame kvalitné materiály a preto vám dáme vyššiu záruku. Zaoberáme sa najmä výstavbou nízkoenergetických montovaných domov, pretože našim klientom chceme zabezpečiť komfortné a hlavne úsporné bývanie. Vieme vám zaručiť presnosť zhotovenia a kvalitu zabudovaných materiálov.

Ponúkame vám financovanie výstavby na etapy – čiže celkovú dohodnutú sumu neplatíte naraz. Taktiež vám s financovaním radi pomôžeme.

Nebuďte architektom svojej stavby, buďte architektami svojho života.
 

Róbert Páterka - konateľ spoločnosti